Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
Tirioit salgınızı düzeltmeden, tiroit bezi yetmezliği tedavi edilmeden kilo vermek çok zor. Tiroit Hormon ilaçlarıyla hastaların çoğunda tedaviyle birlikte kilo verme oluşursa da, hastaların yüzde 17'si kilo veremez. Özellikle kadınlarda bu durum daha sık görülür.
Tiroid hızlanması, dolayısıyla metaobolizmanın hızlanması için vücudun iyota ihtiyacı vardır. İyotu fazla olan bitkilerden tüketebileceğiniz gibi daha etkili bir yöntem olan ve yeni icad edilen iyot damlasını da kullanabilirsiniz.
İyot damlası sayesinde siz de o imrenerek baktığınız insanlar gibi hem istediğinizi yiyecek hem de kilo almayacak, yediğinizden fazlasını yakacaksınız. İyot Damlasının mucize etkisiyle kolay ve rahat bir zayıflama süreci geçirerek hayalinizdeki o güzel ve ince vücuda kavuşacaksınız.

“İstediğim görünüme kavuşmam hiçte zor olmadı.”


Merhaba Hanımlar
Size videomda nasıl zayıfladığımdan kısaca bahsetmiştim
Zayıflama yöntemim ve aşamaları hakkında çok fazla soru geldi sizlerden bu yüzden tüm sorulara cevaben geçirdiğim bu değişim sürecini başından itibaren anlatmak istedim.

Aslında ideal kiloma ulaşmam dahada önemlisi sağlıklı! istediğim görünüme kavuşmam hiçte zor olmadı.
Aç bırakan diyetler, halsizlik, düzensiz uykular, zorlu spor egzersizleri olmadan sadece bol su tüketerek kendinizi kısıtlamadan yormadan tabir-i caizse oturduğunuz yerden kilo verebiliriniz tabi sizde benim uyguladığım yöntemi uygularsanız.
Bende yıllardır kilomla baş etmeye çalıştım zaman zaman bunu başardımda ve tabiki zayıf olduğum daha doğrusu zayıf kalmayı başardığım o kısacık zamanlarda bile tekrar kilo alacağım korkusuyla kendimi kontrol etmeye çalışmaktan onun kalorisi bunun yağ oranı hesapları yapmaktan deli gibi koşup koşu bandı üzerinden yığılmaktan tartı ibresindeki gramlara sevinip kilolara üzülmekten bıktım ve belkide bir çoğunuz gibi bende pes ettim.

Bu arada bir kaç yıldır beni oldukça rahatsız etmeye başlayan guatr tedavisine başlamaya karar verdim ve alanında uzman bir kaç doktorla rahatsızlığım hakkında görüşmeler yaptım şimdi size uzun uzun tedavimi anlatmayacağım tabi ama guatr yani troidin size en büyük zararından bahsetmek istiyorum KİLO evet yıllarca kilo veremememin en büyük sebebi troidlerimin az çalışmasından kaynaklıymış.

Düşünebiliyormusunuz yıllardır ötelediğim önemsemediğim guatr aslında nelere sebepmiş

Guatr tedavisinin en önemli desteği iyot hanımlar bol bol tüketmeli ve troid hormonunu düzenlemelisiniz.

Maalesef bol bol iyot tüketmek sanıldığı gibi öyle hiçte kolay değilmiş dereotu,deniz yosunu,soya fasulyesi gibi şeyler tükettim ancak hiçbiri yeterli iyot takviyesini sağlamadı ve sonunda VİTPLUS iyot damlasını keşfettim bir damlası bir avuç iyot kadar etkili ve kullanımı tüketimi çok basit! 1 bardak suya 2-3 damla damlatıyorsunuz ve içiyorsunuz günde 2-3 bardak tüketebilirsiniz.

Etkisini hemen gösteriyor. Diğer hiçbirşey gibi halsizlik,baş dönmesi,kabızlık falan yapmıyor diyet yasak yok aksine sağlıklı keyifli ve tamda istediğim türden yani önce bölgesel olarak göbek basen kollar falan finalde tüm vücuttan zayıflamanızı sağlıyor.

Deneyip görmüş biri olarak söylüyorum ki hanımlar iyot damlası yani VİTPLUS benim 2 ay gibi kısa bir sürede tam 12 kilo vermemi sağladı harika birşey.

Umarım sizde sağlıklı ve doğal olan bu yöntemi seçer istediğiniz kiloya hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

HOŞÇAKALIN
Şu anda yavaş bir tirodiniz var. Tıpkı çoğu insanda olduğu gibi. Metabolizmanızı bir motor gibi düşünün, ne kadar hızla çalışırsa o kadar fazla yakar. İyot damlası ile metabolizmanız 4 kat hızlanıyor ve şu an yediklerinizin %5’ini yakarken birden %20lere ulaşıyorsunuz. Ne kadar güçlü bir zayıflama yaşadığınıza şahit olacaksınız.
Zayıflamak istiyorum ama zayıflayamıyorum diyenlerin önemli bir kısmında tiroid hastalıkları vardır. Ancak insanlar bu konuda çok ta bir fikir sahibi olmadıkları için, aslında tedavi edilebilir bir hormon bozukluğu olan Tiroid rahatsızlığı, yıllar boyunca hastaların sıkıntısı olmaktadır.
Tiroid hormonu “metabolizma hızımızı” belirleyen ana hormondur. Tiroid bezesinin yetersiz hormon salgıladığı durumlarda metabolizma yavaşlar ve şişmanlık ortaya çıkar. Hipotroid hastalığı olan bir kişinin metabolizma hızı % 35-40 oranında düşer
Tiroid yetmezliği metobolizmayı yavaşlatan ve bu nedenle kişilerde önceki kilolarına göre %15-30 orasında kilo alınmasına neden olan bir hastalıktır.Bu nedenle tiroid bezi yetmezliği tedavi edilmeden kilo vermek çok zordur.Tiroid hormon ilaçları ile hastaların çoğuında tedaviyle birlikte kilo verme oluşursa da hastaların %17'si kilo veremez.
Düzenli beslendiğiniz halde pantolonlarınız dar gelmeye başlıyorsa tiroidinizi kontrol ettirin. Eğer tiroit beziniz az çalışıyorsa, her geçen gün daha az kalori yakacağınız için beliniz mutlaka kalınlaşacaktır!..

“Dünya üzerinde zayıf olmayı benden daha çok istemiş biri olduğunu sanmıyorum!”


3 ay öncesine kadar hergün zayıf biri olmanın hayalini kurdum onlarca kiloyu birden verebilen insanlara hep imrendim. Bu uğurda neredeyse denemediğim yapmadığım hiçbir şey kalmadı.

Ve 3 ay öncesinde
Hayalini kurduğum vücuda kavuşmak için bende doktora gittim. Belirli testler sonucunda troid denen bir illet yüzünden bu hayalime ne kadar uzak olduğumu öğrendim.Tiriodim az çalıştığı için metobolizmam aç çalışıyormuş haliyle ondan sebep kilo veremiyormuşum.
Kendimi sürekli aç hissetmem bünyemin zayıf olup, devamlı hastalanmam yediğim herşeyin sadece KİLO olarak kalması ve daha bir çok kadınsal hastalıklarımın sebebi tiroid hormonlarımın yavaş çalışması.Sürekli kendimi yorgun hissetmem, kendimi depresyonda hissetmem ve üşüme hissi olmasının sebebi hep bu tiroidimin az çalışmasından kaynaklıymış.

Bu durumumun kötü olan tarafı ama sevindirici olan yani iyi tarafı yapmam gereken tek şey iyot tüketerek tiroidimin çalışmasını hızlandırmak!

Doktorumun tavsiyesiyle iyot damlasını kullanmaya karar verdim.

Araştırdım yurt dışında birçok formu var ama açıkcası ben güvenilirmi öylemi böylemi diye düşünüp dururken Türkiyede VİTPLUS İyot Damlasının satışa çıktığını duydum.

Hemen 3 şişe satın alıp kullanmaya başladım 1 bardak suya 2-3 damla damlatıyorsunuz ve içiyorsunuz günde 2-3 bardak tüketebilirsiniz.Hem doğal hemde etkili kullanımı kolay

Evet
VİTPLUS'ın tiroidinizin çalışmasını hızlandırarak ve kilo vermenize yardımcı olmasının dışında en güzel özelliği erimiyor gitmiyor incelmiyor toparlanmıyor dediğiniz tüm bölgelerinizde işe yarıyor olması!

İnanın bana arkadaşlar kullanmaya başladığınız andan itibaren etkisini hissedeceksiniz ve günden güne hem bölgesel hemde tüm vücut olarak zayıfladığınızı gördükçe iyot damlasının bir mucize olduğunu düşüneceksiniz.

Ben ona 'Sihirli küçük mucizem' diyorum deneyince sizde bana hak vereceksiniz.

HOŞÇAKALIN
Ayşe ö.
arkadaşlar içiniz rahat olsun ben gömleklerimin icine gremiyordum tam 17 gündeyim kullanıyorum istedigimide yiyorum artık kilo verdigimi eşyalarımıda rahat kullanmaya başladım
Nurcan D.
İyot damlasını hanımların özel günlerinde kullanmasinda sakınca var mıdır?
Burcu A.
ben yıllardır tiroid rahatsızlığım vardı az çalışıyordu iyot damlasını kullanacarak tiriodim hızlandı.doktoruma gittim iyot damlasını kullanıyorum bağırsaklarım metobolizmamın çalıştığını söyledim.kendisi bana iyotun tiroidin hızlı çalışmalasını faydalı olduğunu söyledi.kullanın arkadaşlar kullanımı kolay 1 bardak suya 2 damla damlatıyorsunuz ben 7 kilo verdim 35 inci günündeyim. inşallah sizde faydasını görürsünüz.
Zehra T.
ılk haftada etkısını gormeye basladıgım bır urun. cok kalıtelı ve guvenılır. saglıgı tehdıt edecek hıc bır yan etkısı yok :) 120 kılodan 1 ayda 112 kıloya dustum. benım gıbı kılo sorunu olan herkese tavsıye ederım.
Ayşegül F.
uzun yıllardır formumu korumak için yaptiğim ağır diyetler nedeniyle yemekten zevk almaz hale geldim.. iyot damlasının yağ tutucu özelliği beni oldukça etkiledi.. bir zayıflama ürününe ilk kez güvenerek sipariş verdim.. kullanmaya başlayınca sonuçları sizlerle paylaşacağım...
isimsiz
gerçekten çok güzel bir ürün ilk başta inamıyordum ama kullanmaya başladıktan sonra gerçekten gözle görülür bir şekilde faydasını gördüm
Deniz A.
Arkadaşım için kullandık 1 ayda 5 kg verdi. Çok etkili bir ürün kesinlikle tavsiye ederim
Sevim B.
annem kilo problemi yaşıyor gercekten etkili bir ürünmü ?
Merve M.
Doğumda basen ve karın bölgemde oluşan yağlanmadan dolayı şikayetçiydim .Bu ürünü alalı 10 gün olmasına rağmen farkını hissetmeye başladım. Şuanda kullanmam gereken 20 günlük bir kürüm daha bulunmakta ve verebileceğim kilolarımdan dolayı heyecanlıyım..Herkesle olumlu sonuçlarımı daha sonra paylaşacağım...
isimsiz
ben kız arkadaşıma aldım zayıflamaya başladı. üçüncü haftası 3 kilo verdi. kullanmadan önce endişe etmiştik ama yan etkisi de yok işe yarıyor gerçekten :)
Melis C.
bu ürünü kullandım ve memnun kaldım gerçekten çok mükemmel bir ürün günden güne zayıflıyorum çok mutluyum bir bucuk ayda 10 kilo verdim kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim
Ayşe Nur Z.
ürünü 2 hafta önce kullanmaya başladım ve şimdiden 2 kilo verdim.teşekkürler
Şükriye A.
vitplus iyot damlasını 2 şişe kullandım herkes inceldiğimi zayıfladığımı gördü.Kat kat olan Göbek bölgemde fazla yağlar gitti az kaldı 3 .cü şişe ye devam :)
Ada D.
valla iki haftadır kullanıyorum bir şeylerin iyi gitti kesin arkadaşlar
Nur Y.
hipotiroid hastasıyım,50 yaşındayım, 30 kg.fazlam var, yemeklere çok dikkat ediyorum,börek,şeker yemiyorum,….günde 2 litre su içiyorum yinede kilo veremiyorum. yardım eder misiniz.teşekkürler
isimsiz
Ben 23 gündür kullnnıyorum kullanımı çok kolay hanımlar başlamadan önce ayıptır söylemesi tartıldığımda 64 kiloydum şimdide 59 kiloyum
Sibel D.
tek kelimeyle harika :) herkese tavsiye ederim kabızlığım yok oldu bagırsaklarım düzenli çalışıyor..
Hatice L.
iyot damalsını kullanmaya başlayalı 9 gün oldu.Ben yemeklerden sonra tatlı krizlerine giriyordum,damlayı kullanmaya başladıktan sonra tatlı krizlerim nerdeyse tamamen kesildi ve 2 kilo zayıfladım
Aslı S.
Bende de hipotiroidi olduğumu zayıflamaya karar verdigimde öğrendim diyetisyen e gittim iç hastalıkları na yolladı TSH tahlil verdi 6. Çıktı. Doktorum iyot damlasını kullanmamı önerdi.45 günde 98 kilodan 92 kiloya düştüm hala kullanmaya devam ediyorum.
Bade D.
Doğumda basen ve karın bölgemde oluşan yağlanmadan dolayı şikayetçiydim .Bu ürünü alalı 10 gün olmasına rağmen farkını hissetmeye başladım.Şuanda kullanmam gereken 1 kutu kürüm daha bulunmakta ve verebileceğim kilolarımdan dolayı heyecanlıyım..Herkesle olumlu sonuçlarımı daha sonra paylaşacağım..
isimsiz
Merhaba ben 22 yasindayim ve uzun zamandir hipertiroitim var. Boyum 1.70 ve kilom 95 . Cok az yemek yedigim halde gittikce kilo aliyorum. Ne yapmam gerekiyor. Yardimci olur musunuz?
Banu Z.
30 yasindayim 1.68 boynda 90 kiloyum 5 senedir hipotiroidim kilo veremiyorum degerlerim 5.5 sekerimde sinirda zayiflamam icin yardimci olabilrseniz sevinirim ayrica benim gibi olan diger arkadaslarada acil sifalar diliyorum umarim hepimiz iyilesiriz tesekkuer…
Filiz S.
1 aydır kullanıyorum etkisi inanılmaz. Tavsiye ederim kesinlikle
isimsiz
ben troid hastasıyım % 18,16 çıktı değer fındık büyüklüğünde nodül vardı eridi.eşim ve ben kilodan nefret eden insanlarız 20 kg fazlam var ve veremiyorum bende iyot damlasını kullansam kiloverirmiyim arkadaşlar yardımcı olun lütfen
Melis Nur F.
Merhaba, benimde hipotiroidim var suan ilac kullanmiyorum yaklasik 7-8 kg aldim ve veremiyorum.Metobolizmam cok yavasladi nasil hizlandirabilirim acaba?
Seda T.
ben inanamıyorum bu kadar kısa zamanda bu kadar kilo verdiğime 55 günde 13 kilo verdim. gerçekten canınız hiçbirşey istemiyor 2 lt cola içerdim tatlı ya aşırı düşkğnlüğüm vardı ama bunların hepsi kalktı canım hiçbir şey istemiyor.en önenliside kendinizi diyette hissetmiyor ve sinirleriniz bozulmuyor kesinlikle. herkese başarılar arkadaşlar
isimsiz
Yaklasik on yildir hipotroidi hastasiyim ve bugune kadar yeterli bir doktor bulamadim. O yuzden surekli sorunlar yasiyorum. Sizden nasil iyot damlasını kullanmam gerektigi hakkinda bilgi almak istiyorum.
isimsiz
iyi akşamlar tv programında az önce gördüm hemen sipariş vermeye başladım benim sadece bel çevresi göbek yağ birikimi üst yağ birikimi kalçadan aşağı yağ birikimi yok inşallah alınca üst taraftaki yağ birikimleri sona erer.,
Nurhan N.
bende kullanmaya başladım 5. gundeyım bakalım sonuçlar ne olacak çevremdeki insanlar çok med ediyor ürünü görücez bakalım inşallah faydasını görürüm.
Derya K.
iyot damlasının fiyatı ne acaba? yurt dışına gönderebiliyormusun 5 adet alıcam yardım plsssssss
Elif A.
kullanımı çok basit çantamdada rahatlıkla taşıyabiliyorum.teşekkürlerrrr arkadaşlar
isimsiz
BENDE BUGÜN ALDIM KULLANMAYA BAŞLADIM.İNŞALLAH YARARINI GÖRÜRÜM.DEĞİŞİKLİLERİ PAYLAŞACAM SİZLERLE
Şimal G.
Şimdi sipariş verdim 82 kiloyum 58 kilo olunca size buradan haber verecegim
Serpil D.
merhaba ben de dün akşam itibariyle başladım bakalım inşaallah faydalı olur gelişmeleri paylaşacağım
Bengü Y.
Merhaba arkadaşlar, bu ürünü nereden baksanız 10 gündür kullanıyorum ve sadece 4 kilo fazlam kaldı:) Bu ürünü kullanmadan önce şok diyetler yaptım yaptım yaptım. vitplus iyot damlasını kullanmaya başlayalı dediğim gibi 10 gün oldu ve 3 kiloyu şimdiden verişim.
Zuhal A.
iyot damlasını 3 kutu kullandım herkes inceldiğimi zayıfladığımı gördü. Kat kat olan Göbek bölgemde fazla yağlar gitti az kaldı 4 .cü kutu ya devam
isimsiz
bende cok merak ediyorum bizim iş yerinde muhasebicimz aldı bakalım artık
Nugül E.
eşim 10 yıldır tansiyon hastası tansiyon ilacı kullanıyor acaba tansiyon hastalarıda kullana bilirmi cevap verirseniz sevinirim
isimsiz
Eşim fazla olan kilolarını vitplus sayesinde çok kısa sürede verdi. Tavsiye ederim.bölgesel zayıflamada çok etkili.
Havva D.
tiroid hastalığımm var göbek fıtıgı sürkli çıkoyo psikolojim bozuk kendimi halsiz hisediyorum oturdugum yerden kalımıyorum ve zayıflayamıyorum 83 kiloyum lütfen yardımcı olun
 
Etiketler: İyot Damlası, Orjinal Vit Plus, vit plus, vitplus, İyot Damla, iyotdamlasi, iyot-damlası, Orjinal iyot-damlası, iyot-damla, iyotdamlası, iyot, damla, vitplus iyot, vit plus iyot, İyod Damlası Nedir, iyotdamlası yorumları, iyot damlası yorumları, vit plus iyot damlası nedir,